apartament cazare predeal

revolution cluj napoca

centrul de îngrijire şi asistenţă târgu neamț

CFR Cluj - FCSB: 1-1 în Liga 1 : Europa FM

CFR Cluj şi FCSB au terminat la egalitate, scor 1-1, în duelul principalelor favorite la titlu în Liga 1. Gazdele au deschis scorul înainte de pauză, iar roş-albaştrii au egalat în partea a doua, la capătul unui contraatac perfect al elevilor lui Nicolae Dică.

CFR Cluj - FCSB 1-1 și titlul în Liga 1 se joacă în

Dacă CFR Cluj și FCSB sunt cele mai valoroase două echipe ale României la momentul actual, atunci fotbalul românesc este în mare criză. Primele două echipe ale Ligii 1 au părut aseară mai interesate să nu piardă decât să câștige, iar rezultatul le-a mulțumit pe amândouă: 1-1.

FCSB

CFR Cluj si FCSB au incheiat pentru a 6-a oara la rand la egalitate in Liga 1 si pentru a cincea oara cu acelasi rezultat, 1-1, in etapa cu numarul 8 a sezonului competitional 2018/2019. Golurile au fost marcate de Tucudean in minutul 47 si Florinel Coman in minutul 24. Inceputul de partida din Gruia a fost unul foarte incrancenat, cu multi nervi si tensiune si mai ales multe cartonase galben

Etapa 11: CFR Cluj - FCSB 1-1

cfr cluj fcsb 1-1

Derby-ul etapei a 7-a din play-off-ul Ligii 1, între FCSB și CFR Cluj s-a terminat la egalitate: 1-1, pe Arena Națională.. A fost pentru a 4-a oară în acest sezon când cele două rivale au remizat cu același scor, de 1-1.. Ardelenii au deschis scorul prin croatul Damjan Djokovic în minutul 76, cu un șut fără preluare de la marginea careului, lângă bară.

Asa am trait FCSB - CFR Cluj 1-1 - Onlinesport.ro

FCSB si CFR Cluj au remizat pentru a patra oara consecutiv in acest sezon, cu acelasi scor chiar, 1-1, in meciul care ar fi putut transa soarta titlului in Liga 1, pe Arena Nationala. Golurile au fost marcate de Planici pe final de meci, in minutul 91, respectiv Djokovici pentru clujeni, in minutul 75. Prima parte a fost una in care s-a jucat prea putin fotbal, unul extrem de fragmentat, cu

CFR Cluj - Astra 1-1 » Ce șansă a ratat campioana! Egal

FCSB - CFR Cluj LIVE VIDEO ONLINE.Finala play-off-ului Ligii 1 se joacă duminică, pe Arena Națională. Liderul campionatului, FCSB, primește vizita singurei urmăritoare capabile să lupte pentru supremație, CFR Cluj, într-un duel care poate fi urmărit live video online pe siteurile DigiSport (dacă ești abonat Digisport) sau Telekom Sport (dacă ești abonat Telekom Sport).

LIVE BLOG | CFR Cluj - FCSB 1-1. Derby doar în teorie

CFR - FCSB. Orgolii și calitate. CFR Cluj - FCSB, duminică - 13 decembrie, ora 21.00. Derby-ul rundei le va aduce faţă-n faţă pe CFR şi FCSB, nimeni altele decât deţinătoarea titlului şi câştigătoarea Cupei României din 2020.

CFR Cluj - FCSB 1-1. Un nou egal - Jurnalul

Partida din Gruia, dintre CFR Cluj și FCSB, scor 1-1, a avut parte de o asistență pe măsură. 19.000 de spectatori au ales să vină la meci, chiar dacă vremea a fost una rece. Tot în tribune a stat și Dan Petrescu, tehnicianul suspendat al liderului.

CFR 1907 Cluj vs. Fotbal Club FCSB in Liga 1

CFR Cluj - FCSB: 1-1. Și-au apărat șansele? REZUMAT VIDEO . Articol scris de Horea Soica 2018-09-16 287 1 . Meciul așteptat de toată suflarea fotbalistă din România s-a terminat în spiritul duelurilor dintre CFR Cluj și FCSB, la egalitate. FCSB a marcat golul în minutul 23, după o gafă uriașă a lui Lang, care i-a pus mingea pe