dinamo cfr cluj 2-2

cazare vile predeal

atelier predeal

CSM CSU Oradea s-a calificat in finala Cupei Romaniei la

CSM CSU Oradea a reușit o victorie importantă în Turcia, scor 91-83, în primul meci din faza grupelor FIBA Europe Cup, chiar împotriva gazdelor turneului, Beșiktaș Istanbul. CSM CSU Oradea a început partida în formula Broussard, Green, Nicolescu, Holt și Bobo Baciu.

CSM Oradea - Home | Facebook

csm csu oradea

CSM CSU Oradea Statistics - FIBA Europe Cup: Season: 2020-2021 (FIBA Europe Cup ) Players Stats SORTABLE

Athletic Constanța - CSM CSU Oradea 51-89 - Meciul

CSM Oradea este un club românesc de baschet masculin cu sediul în Oradea, România.Clubul a fost înființat în 2003, dar a promovat în Divizia A doar în 2005, unde a rămas până în prezent.A jucat trei finale de campionat, dintre care două câștigate în sezonul 2015-2016, împotriva echipei BC Mureș Târgu-Mureș și în sezonul 2017-2018, împotriva echipei CSM Steaua Eximbank.

Program şi bilete CSM CSU Oradea | Eventbook

CSM CSU Oradea se califica pentru a patra oară consecutiv în finala Cupei Elevii lui Cristian Achim au evoluat excelent în a doua repriză și s-au impus în BTarena 22:42 | 07.03.2021 19

CSM CSU Oradea, victorie importantă contra lui Beșiktaș

Echipa de baschet masculin CSM Oradea a învins marţi, în grupa D a FIBA Europe Cup, scor 91-83 (51-40), formaţia turcă Beşiktaş, gazda turneului. Şi CSU Sibiu a debutat cu victorie în grupă, tot marţi. Dragan Zekovic a fost omul meciului, cu 22 de puncte, 5 pase decisive și 8/10 din

csm csu oradea - Citeste toate articolele despre csm csu

CONTACT. Sala Sporturilor "Horia Demian", sub Tribuna A. Splaiul Independenței nr. 6 Cluj-Napoca, Județul Cluj, cod poștal 400376

Vezi programul şi cumpără bilete prin eventbook.ro la meciurile echipei de bachet CSM CSU Oradea. Vino să-ţi susţii echipa preferată la Sala Antonio Alexe!

stiri CSM Oradea | Oradea | Ziare.com

CSM CSU Oradea s-a calificat in finala Cupei Romaniei la baschet! Marti, 09 Martie 2021 CSM CSU Oradea?a avansat in finala?Cupei Romaniei la baschet masculin. Formatia antrenata de Cristian Achim a invins pe?U-BT Cluj-Napoca, scor?89-81, in cursul serii de duminica. Partida a inceput cu Watson, Holt, Fometescu, Zekovic si Valeika.

CSM CSU Oradea a trecut la pas de Dinamo - BIHON

CSM CSU a început „cu dreptul" turneul 6B al Ligii Naționale de Baschet Masculin, obținând o victorie consistentă în fața celor de la Dinamo. După două minute de joc echilibrat, orădenii au trecut la conducere, pe care nu au mai cedat-o până la finalul întâlnirii. Gazdele s-au distanțat încă din primul sfert, scor 33-22, având […]

csu-oradea.ro - Clubul Sportiv Universitar Oradea

CSM CSU Oradea basketball, scores, news, schedule, roster, players, stats, rumors, details and more on eurobasket.com

CSM CSU Oradea a fost învinsă de Balkan Botevgrad, scor 55

CSM CSU Oradea a batut Dinamo si s-a calificat in finala Cupei Romaniei. Oradea / stiri Sport. Echipa oradeana de baschet CSM CSU Oradea a invins, duminica, Dinamo, in fata propriilor suporteri, si s-a calificat in finala Cupei Romaniei, care se joaca luni, tot la Arena Antonio Alexe. Cealalta echipa calificata in finala este U BT Cluj-Napoca.