spital clinic judetean de urgenta cluj napoca

alegeri oradea 2016

ihm total consult timișoara

CFR Cluj Universitatea Craiova rezultate live, transmisie
CFR Cluj a jucat cu CSU Craiova într-un meci contând pentru playoff - ul Ligii 1. Înainte de acest meci, clujenii erau pe locul doi, iar oltenii erau pe poziția a treia în clasament. Clujenii s-au impus cu 1-0, după golul marcat de Camora în minutul 75. Boli a fost eliminat în minutul 86. Oltenii au ratat un penalty in prelungiri.

FC Botoșani CFR Cluj SCOR 0-2 LIVE TEXT. Rezumat Video rezumat csu craiova cfr cluj
Aboneaza-te la canalul nostru: http://bit.ly/2LW7UL1Rezumat: CFR Cluj - U Craiova 1-0 Etapa 9 Play Off Sezon 2018-2019A marcat: Juan Culio 12' (P)Urmareste s

CFR Cluj CAMPIOANA ROMÂNIEI la fotbal. A învins Craiova în
Universitatea Craiova CFR Cluj live score (and video online live stream*) starts on 10 Apr 2021 at 12:00 UTC time in Liga I - Romania. Here on SofaScore livescore you can find all Universitatea Craiova vs CFR Cluj previous results sorted by their H2H matches. Links to Universitatea Craiova vs. CFR Cluj video highlights are collected in the

Rezumat: CFR Cluj - U Craiova 1-0 Etapa 9 Play Off Sezon
CFR Cluj a castigat al treilea titlu consecutiv, dupa ce a batut la Craiova, cu 3-1 Luni, 03 August 2020, ora 22:28 Vinicius, Boli si Deac au inscris golurile clujenilor, care termina sezonul pe primul loc, cu 49 de puncte, la cinci puncte de locul 2, ocupat de Craiova.

CSU Craiova - CFR Cluj, rezultat final | DCNews
CFR Cluj a cucerit al treilea titlu consecutiv în Liga 1 și al șaselea din istoria sa, toate cucerite în ultimii 12 ani. Meciul dintre ardeleni și CSU Craiova, de pe „Ion Oblemenco" nu a avut nevoie de prelungiri și nici de penaltiuri, întrucât ceferiștii s-au impus în 90 de minute cu 3-1, în Bănie, provocând tristețe în rândul oltenilor.

CFR Cluj este campioana României! Echipa lui Dan Petrescu
CSU Craiova va întâni în această seară de la ora 20.30 CFR Cluj. Se anunță un vulcan pe stadionul Ion Oblemenco. Echipa gazdă se află pe locul III cu 29 de puncte, iar CFR Cluj este lider cu 36 de puncte. Dacă CSU învinge în această seară ar putea trece în fața FCSB care are doar 31 de puncte.

CFR Cluj - U Craiova, meci cu 0-0. Clujenii pierd
Cronică Rezumat. 22 august Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi . 0 - 1. Universitatea Craiova Craiova . 22 august Astra Giurgiu Astra . 0 - 3. FCSB FCSB . 23 august Poli Iași Iași CFR Cluj CFR . Parteneri principali. Facebook @viitorulfc. Instagram @viitorulfc. Twitter

CFR Cluj - Craiova rezumat video. Scor final 1-0
Articol de Raed Krishan (foto) - Publicat luni, 03 august 2020 22:30 / Actualizat luni, 03 august 2020 23:44 . CFR Cluj este vechea și noua campioană a României! Clujenii au câștigat Liga 1 pentru a treia oară la rând, după 3-1 cu CS Universitatea Craiova, într-un meci jucat cu titlul pe masă, pe „Ion Oblemenco".

CFR Cluj - CSU Craiova - Un meci live cu orgolii istorice
Formaţia CFR Cluj a învins, duminică seară, în deplasare, cu scorul de 2-0, echipa CSU Craiova, în etapa a 26-a, ultima a sezonului regulat al Ligii I. Clujenii încheie sezonul regulat pe primul loc în clasament, cu 52 de puncte, iar CSU Craiova pe poziţia a doua, cu 46 de puncte.